Psikoteknik Merkezi

Psikoteknik Merkezi

Pendik Denge Psikoteknik Merkezi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlı bir kurumdur. Kurulduğumuz günden bugüne bölgesinde en çok tercih edilen Psikoteknik Merkezimiz 1 saat 15 dakika gibi bir sürede uzman Psikologlarımız eşliğinde geniş kapasitesi ile Psikoteknik Raporu hizmeti sunmaktadır. Psikoteknik Belgesi sürücülerin sürücülük yeteneklerinin reflekslerinin ölçülmesi ile sürücülerin psikolojik açıdan araç kullanma durumlarını göz önünde bulundurarak bazı norm değerlere dayanarak yapılan bir test sistemidir.

Pendik Denge Psikoteknik Merkezi
Pendik Denge Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Ticari amaç ile yolcu veya yük taşımacılığı yapan sürücülerin alması zorunlu belge olduğu gibi bazı durumlarda ehliyet belgesinin el koyulması ve geriye alınması durumlarında aranan şartlardan da bir tanesidir. Alkol, drift ve hız gibi cezai durumlara tabi olarak Ehliyet Belgesi el koyulan sürücüler tekrar ehliyet belgelerinin geri alımlarında Psikoteknik Belgesini ibraz etmek zorundadırlar.

Psikoteknik Merkezimizde ticari araç kullanacak sürücüler, alkolden ehliyet kaptıranlar, driftten ehliyet kaptıranlar, futbol hakemleri, TCDD çalışanları ve Psikoteknik Raporu 5 yıl geçerlilik süresi dolanlar için Psikoteknik Belgesi hizmeti sağlamaktayız. Psikoteknik Belgesi 12 testten oluşmaktadır. Uzman psikologlar eşliğinde alınabilen Psikoteknik Testi süresi boyunca Psikoteknik Cihazından ayrılmamanız gerekir. Tüm test süresi Sağlık Bakanlığı tarafından ses ve görüntü kaydına alınmaktadır.

Psikoteknik Fiyatları ve Psikoteknik Belgesi Nasıl Alınır? diye merak ediyorsanız. 0549 493 42 42 numaralı telefondan müsait danışmanımız ile görüşerek tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 1 Saatte Psikoteknik Belgesi almak için hemen bizleri arayarak randevu oluşturabilir, SRC Belgesi ihtiyacınız var ise SRC Merkezimizden destek alabilirsiniz.

1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alabilirsiniz
1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alabilirsiniz
0/5 (0 Reviews)